Daily Archives: Грудень 11, 2020

изображение_viber_2020-12-12_17-29-22

Готуємось до зустрічі Нового року

Підготовка до Новорічних свят – це завжди радісна метушня, пов’язана з пошуком подарунків, прикрашанням ялинки та плануванням кожної деталі для зустрічі гостей.
Учні нашого НВК також долучились до оформлення класних кімнат.
Яскравих вам свят і веселого настрою!

Безмежна сила книги

З дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Саме про книгу йшла мова під час екскурсії учнів 2-Г класу до чарівної оселі книги. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до дітей та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Допитливі дітлахи уважно слухали розповідь бібліотекаря Наталії Володимирівни про бібліотеку та її “жителів” – книжок. Діти дізналися, що означає слово “бібліотека”, а нові терміни “абонемент”, “читальний зал”, “стелаж”, “формуляр” поповнили словниковий запас другокласників.
Усміхнені обличчя дітей та сяючі очі свідчили про те, що екскурсія всім сподобалась.