Daily Archives: Грудень 16, 2020

Допоможи воїну

Напередодні свята Миколая учні 1-11-х класів взяли активну участь в акції «Допоможи воїну». Для військовослужбовців, які сьогодні захищають нашу землю від агресора, школярі намалювали малюнки, привітали з наступаючими святами, написали щирі та теплі слова подяки за те, що над їхнім містом мирне синє небо, що їх сон тривожать лише співи пташок, що вони можуть спокійно ходити до школи.

Твори добро

З приходом зими птахам важко знайти собі їжу. Тому учні 6-Б класу разом з класним керівником Демченковою М.А. вирішили допомогти їм в цьому та взяти участь в акції “Допоможи птахам перезимувати”

На подвр’ї школи розвсили годівнички, які подарували працвники Київського лісхоспу та наповнили їх різними смаколиками для птахів. Найближчим часом такі годівнички з’являться в парку “Олівці” та парку “Чорнобильців”.

Твори добро! Люби свій рідний край!

Поїздка до театру юного глядача

У вівторок, 15 грудня, учні 11-х класів поїхали в Київський академічний театр юного глядача на виставу «Місто».
Ця поїздка була дуже корисною для випускників, адже твір В.Підмогильного є на ЗНО. Взагалом, всі залишилися в захваті. Дякуємо акторам, які так талановито зіграли свої ролі.