Daily Archives: Грудень 17, 2020

Подарунки від Святого Миколая

19 грудня люди всього світу святкують день святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

Щорічно у нашому закладі напередодні свята проходить благодійна акція «Подарунки від Святого Миколая». Учні приносять найнеобхідніші речі для дітей з Київського міського будинку дитини ім. М.М. Городецького. Цього року учні 2-6-х класів зібрали

Урок – практикум

Цього тижня учні 10-х класів на уроці ”Захисту України” за підтримки Негоди В.Г. вчилися надавати первинну медичну допомогу. Старшокласники з цікавістю долучилися до цього заходу.
Сподіваємось, що цей урок залишиться лише навчанням. А можливо, для когось це стане професією і десятикласники зможуть врятувати не одне життя.