Daily Archives: Грудень 18, 2020

Приємні подарунки

У переддень свята Миколая  учні нашого закладу, які брали участь у олімпіадах з базових дисциплін та конкурсах отримали квитки на ковзанку і атракціони, а також солодкі подарунки.

Дякуємо міській владі за подарунки! Нехай Миколай і прийдешній новий рік здійснить кожну мрію дорослих і дітей!

Ранкова несподіванка

Сьогодні вранці Святий Миколай разом з Ангелятами завітали до нашого закладу та вітали учнів і вчителів з прийдешнім святом. А на удачу дарували золоті монетки та сніжинки-побажання.
Усі з гарним настроєм пішли на уроки.

Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування  Нового року і Різдва.

18 грудня до учнів початкових класів завітав Святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя. Діти підготували вірші та пісні. А Святий Миколай побажав гарного настрою, веселих свят та незабутніх зимових канікул.

Свято Миколая

Дружньою шкільною родиною зустріли вечір напередодні дня святого Миколая учні 5-Г класу разом з класним керівником Свєтлою О.В.

За спільним великим столом діти ділилися мріями та щирими бажаннями на майбутнє. Наші учні вірять, що дива обов’язково трапляються з тими, хто у них вірить.