Daily Archives: Лютий 5, 2021

Екскурсія до бібліотеки

Сьогодні на екскурсію в шкільну бібліотеку завітали учні 2-В класу разом з класним керівником Клокун Л.М. Бібліотекар розповіла, які функції виконує бібліотека в школі, яка література є в наявності, як вибрати потрібну книжку, чим зацікавити школяра, щоб він більше читав.

Учні розповідали, про що та про кого люблять читати. І нарешті взяли з поличок книжки і ближче з ними познайомились.

Бібліотека з радістю чекатиме своїх читачів!

Операція “Подбай про пернатих друзів”

Вихованці групи продовженого дня 1-В та 1-Г класу разом з Ткачук Н.Т. сьогодні долучилися до виготовлення годівничок і отримали масу задоволення.
Народна мудрість говорить: “Нагодуй синицю взимку, тоді вона згадає тебе навесні”. Настане літо, і сторицею птахи віддячать нам своїми піснями, допоможуть врятувати сади й поля від небажаних шкідливих комах.

Результати вибору підручників для 4 класу

GDE Помилка: Помилка при завантаженні файлу - При необхідності виключіть перевірку помилок (404:Not Found)