Daily Archives: Лютий 9, 2021

Ми за безпечний Інтернет

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.

09 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

День безпечного Інтернету відзначають щороку. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освідченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.

День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожен зможе використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

Наш НВК не став виключенням та долучився до проведення даних заходів. Вчителями інформатики проведені уроки, направлені на розширення та поглиблення знань учнів про безпечний Інтернет, соціальні мережі, про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання. Учням  донесено інформацію про переваги та недоліки такої особливості мережі інтернет як – АНОНІМНІСТЬ.

Ми за безпечний Інтернет