Daily Archives: Лютий 11, 2021

Допомога пташкам

Зимовий час – це не тільки веселі свята, катання з гірок, гра в сніжки, але й міцні морози. Тому доля деяких пташок багато в чому залежить від доброти і милосердя людей.
Учні 1-Д класу разом з батьками змайстрували годівнички. Ці вироби сьогодні разом з класним керівником Волоконською О.А. повісили на території школи.

Кубок Ренесансу

Вітаємо!

День Святого Валентина

День Святого Валентина – це чудовий спосіб сказати про любов своїм коханим, рідним. У це романтичне свято не забудьте потішити своїх близьких теплими словами!
Напередодні свята учні 1-Д класу разом з класним керівником Волоконською О.А. прикрасили клас різнокольоровими сердечками, а учні 3-Г класу на чолі з класним керівником Павлух А.О. створили фотозону.
В День святого Валентина
Хай не виє хуртовина,
Бо любов наша гаряча,
Ясне сонечко неначе,
Залюбки розтопить сніг.
Ми найкращі за усіх!

День Святого Валентина

Відчуття щастя і романтики

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про  найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У нашому НВК напередодні свята  у холодний лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонило відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги,  потурбуватися про близьких та друзів.

Учні заздалегідь готувалися до свята. Виготовили власноруч «валентинки»,  спекли печиво з цікавим пророкуванням та подарували друзям, знайомим, вчителям.

Кожен переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.