Daily Archives: Лютий 17, 2021

Моя суперсила-безпека в Інтернеті

Сьогодні для учнів 1-Г класу класним керівником Кучер К.А. був проведений урок з онлайн-безпеки «Моя суперсила-безпека в Інтернеті», під час якої діти дізнались про основні правила безпечної поведінки та допомогли черепашці Хаппі розібратися з неприємною ситуацією, яка трапилася  з нею під час листування з новим «другом» Тритоном у зообуці. Діти активно долучилися до обговорення, надали поради черепашці як вчинити в тій чи іншій ситуації.

Наостанок учні розфарбували розмальовку на згадку про правила безпечної поведінки в мережі Інтернет.

Важливо говорити з дітьми молодшого шкільного віку про безпеку в Інтернеті, оскільки в цьому віці діти, помітивши інформацію, яка їх чимось зацікавила, можуть її повторювати, не розуміючи сенс.

У сучасному світі найпоширенішими формами взаємодії в Інтернеті у дітей є онлайн-ігри, месенджери та соціальні мережі.

Найпопулярнішими соціальними мережами серед  дітей в Україні є YouTube, Instagram, TikTok та Snapchat, а також месенджери Viber та Telegram.

Безпека в Інтернеті