Daily Archives: Лютий 26, 2021

Поїздка п’ятикласників до музею науки МАН

26 лютого 5-А клас разом з класним керівником Новак Н.С. відвідали
музей науки МАН – це перший державний музей, де заборонено НЕ торкатися експонатів.
Учні опинилися в просторі, де в зрозумілій і доступній формі продемонстровані найважливіші наукові здобутки людства, їхні закони та взаємодія.Всі бажаючі покаталися на велосипеді з квадратними колесами, вирушили в космічну подорож, побачили двометрову голограму та багатокілограмовий кристал, дізналися, як побудований організм людини та потримали в руках модель головного мозку й органів людини.
Окрім цього, на нас чекало безліч відкриттів і вражень: від запуску блискавки в котушці Тесли та керування роборукою до можливості побачити власний голос і «пам’ять металів», потрапити всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель із оптичною ілюзією. Втомлені та радісні ми повернулися до Бучі.

Учні в музею