Daily Archives: Березень 5, 2021

Весна. Жінка. Краса

Вітаймо жінку – джерело любові

У свята і у будні, повсякчас.

І не жалійте ніжності у слові,

Вона стократ повернеться до вас.

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, зодягаючись у зелень, квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується, оживає, набирає сили, жінок всього світу вітають з чудовим святом 8 Березня.

Цьогоріч свято весни у нашому НВК проходило у новому форматі. Вранці старшокласники найкращими, найтеплішими, сонячними словами вітали жінок у переддень 8 Березня та дарували виготовлені власноруч квіти. Учителі та працівниці нашого закладу пройшлися «червоною» доріжкою та загадали бажання.

А потім на всіх чекав приємний музичний сюрприз від учнів школи. Також відео-поздоровлення жінкам підготували учителі-чоловіки та учнівське самоврядування «Сузір`я майбутнього».

Родзинкою свята стала акція «Смачний пиріг для найкращої вчительки». Діти спекли смаколики та вітали вчителів протягом дня.

Нехай цього дня усіх жінок пестить весна чарівними променями сонця, жовтими грудочками мімози, нехай сонячний промінь увійде до жіночого царства.

Щастя вам! Усмішок! Весняного настрою!

Весна. Жінка. Краса

Подарунок для мами

Березень – чудова, ніжна пора пролісків і підсніжників, першого  сонячного тепла і вічного відродження природи. Із пробудженням природи приходить до нас перше весняне свято – 8 Березня.

Напередодні свята учні 1-Д класу на чолі з класним керівником Волоконською О.А. виготовили власноруч для своїх мам  букети квітів та подарували їх.

Дорогі жінки! Прийміть наші найкращі побажання радощів, кохання, весняного тепла в душі!

Подарунок для мами