Daily Archives: Березень 9, 2021

Поїздка до театру

9 березня – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Саме цього дня учні 9-А, 11-Б та 11-В класів разом з учителем української мови та літератури Рудницькою О.А. відвідали Театр юного глядача на Липках, де переглянули виставу “Сон”, у якій не лише побачили основні віхи з життя Кобзаря, а й занурилися в поеми “Сон”, “Катерина” та “Великий льох”.
Вистава була дивовижною та захоплюючою.

Поїздка до театру

Провісник долі України

Тарас Григорович Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Батьківщини, який запалив поет своїми безсмертними творами.

Тому учні 3-Б класу разом з класним керівником, Ющенко Л.І., долучилися до святкування 207-ї  річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. Діти завітали до книгозбірні на бібліотечний урок, присвячений великому генію Кобзаря. Учасники мали змогу переглянути відео-презентацію про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка, дізналися цікаві факти про життя великого Кобзаря. Учні декламували поетичні рядки Шевченка, прослухали пісні «Реве та стогне Дніпр широкий», «Тече вода з-під явора» та вірш «Як умру то поховайте». А на завершення заходу переглянули мультфільм «Садок вишневий коло хати».

Також у бібліотеці оформлена книжково-ілюстративна виставка «Велич Шевченкового слова», де діти могли ознайомитися із художніми, літературно-критичними творами про життя і діяльність Т.Шевченка.

Минає час, а Кобзареве слово – слово великої любові до свого народу, до своєї землі живе і нині. Сучасні патріоти України надихаються творами і гаслами поета, адже він є символом патріотизму та боротьби за свободу держави.

Провісник долі України

Пізнавальна вікторина «Наш Шевченко»

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г. Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною.

Т.Г. Шевченко – це слава і гордість українського народу. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею. Він росте і й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до Шевченка.

Челендж “#читайTShevchenko”