Daily Archives: Березень 19, 2021

Онлайн-урок до Дня народження поетеси

Ліна Костенко є видатною сучасною українською поетесою, своїм життям і творчістю вона засвідчує несхитну мужність, палку любов до України. Вона – одна з тих митців, хто не втратив людської гідності в часи переслідувань, не йшов на компроміс з владою, бо свою позицію поетеса завжди виражала прямо і відкрито.

У День народження поетеси учитель української мови та літератури Рудницька О.А. провела для учнів 9-А, 11-Б та 11-В класів онлайн-урок, використавши відео та презентації про Ліну Костенку.

Учні читали поезію геніальної українки, обговорювали її життєвий та творчий шлях.

Ліна Василівна Костенко – справжній майстер художнього слова. ЇЇ поезія – це приклад самовідданого і шляхетного служіння народові.

онлайн-урок