Daily Archives: Квітень 2, 2021

Подорож у Книгограй

В Україні щорічно в останній тиждень березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Славні традиції проведення тижня було започатковано ще в далекому 1944 році. У той непростий час велика увага приділялася дитячій книзі, яка несла святе слово дітям – майбутнім творцям, винахідникам, вченим.

Саме 2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги в бібліотеці нашого НВК був проведений бібліотечний урок «Подорож у Книгограй». На урок завітали гості, учні 4-Є класу, разом з класним керівником Коломієць І.П. та діти групи продовженого дня разом з вихователем Опенько С.М.

Свято видалося цікавим та насиченим, учні із задоволенням брали участь у різноманітних літературних вікторинах, конкурсах, іграх, переглянули цікаві відеопрезентації про історію народження її Величності Книги, дізналися цікаві факти про книгу та прослухали оповідання Остапа Вишні «Любіть книгу».

Також діти мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою, яка присвячена до Дня народження Г.Х. Андерсена – датського письменника-казкаря.

Усі шанувальники її Величності Книги отримали море задоволення, яскраві емоції та частинку любові і тепла.

Чекаємо всіх охочих дітей у гості до нашої бібліотеки!

Подорож у Книгограй