Daily Archives: Квітень 6, 2021

ДО СВЯТКУВАННЯ ГОТОВІ!

Учні 3-Б класу власноруч виготовили різноманітні аксесуари для свят та веселих фото. Ось такі цікаві завдання виконують діти на уроках трудового навчання.

До святкування готові

ПЕРЕВІРКА ГОТОВНОСТІ ДИТИНИ ДО ШКОЛИ

Ваша дитина цього року йде у перший клас? Тоді саме час вмикати зворотний відлік часу і почати підготовку до школи послідовно і без поспіху. Але навіть не думайте муштрувати дитину читанням чи лічбою. Адже значно важливішими є навички комунікації, орієнтування в просторі, готовність дотримуватися правил та розпорядку дня.

• Витворюйте позитивний імідж школи. Найважливіше завдання родини у підготовці до 1-го класу — це зняти страх дитини перед школою. У жодному разі не допускайте фраз на кшталт: «Якщо не вивчиш алфавіт, тебе не візьмуть до школи», «Школа — не місце для ігор», «Якщо будеш у школі нечемна/ий, вчителька насварить». Дитина має розуміти: школа — це місце, де вона буде щасливою і прийнятою, а не насвареною чи покараною.