Daily Archives: Квітень 9, 2021

Мандрую космічними просторами

Мабуть, немає такого місця на Землі, куди б не ступала нога людини. І лиш незвідані космічні простори манять невідомістю.
Наша Земля — лиш піщинка у безмежному Всесвіті. Багато століть людство намагається розгадати вічну загадку небес — хто ми у цій безкраїй блакиті, чи є в нас сусіди, або ж ми самотні в бездонній темряві космосу?

Космонавти

Всесвітній день авіації і космонавтики

12 квітня 2021 року, у Всесвітній день авіації і космонавтики, виповнюється 60 років з дня першого польоту людини у космос.
Цей навчальний тиждень в учнів 2-Г класу передував Дню космонавтики і був присвячений космічній тематиці.
Уроки української мови, математики, всесвіту, арт-технологій містили завдання, що збагачували знання дітей про космос і його освоєння людиною. На уроках інформатики учні ознайомилися із поняттям коду, навчилися кодувати та декодувати інформацію різними способами. Діти провели заочну подорож зоряним небом, отримали інформацію про космос і космонавтів, створювали малюнки та колажі на космічну тематику.

День авіації і космонавтики