Daily Archives: Лютий 7, 2023

Безпечний Інтернет

Сьогодні на уроках інформатики в 6-х класах обговорили тему інтернету та безпеки в його межах. Вивели правила розумного користувача інтернету, обговорили, які бувають методи шахрайства та як від цього вберегтися.

Правила безпеки в Інтернеті

На сьогоднішньому уроці вчитель інформатики Яроцький А.В. з учнями 6-Б класу обговорив основні правила поводження в інтернет середовищі, категорії ризиків, які можуть спіткати дітей під час користування інтернетом, зокрема психологічні та фізіологічні. Був з’ясований загальний рівень обізнаності учнів у цій темі.

День безпеки в Інтернеті

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 20 День безпечного Інтернету.
День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Вітаємо!

Разом для найкращого Інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного інтернету та інформаційних технологій. Долучилися до цього і учні 4-Г класу. Діти повторили такі питання як: правила безпеки в Інтернеті для дітей, кібербулінг, особисті дані, віруси та антивірусні програми, що таке безпечний контроль та багато інших питань. Четвертокласники взяли участь у тестуванні “Кіберсвіт під контролем” та отримали свої нагороди.

Сьогодні – Міжнародний день безпечного Інтернету
Цього року 7 лютого ми святкуємо День безпечного Інтернету. Цей день має дати нам розуміння того, яким чином ми можемо безпечно переглядати нескінченні обсяги доступної нам інформації та розваг.
На уроці інформатики з учнями 5-х класів поговорили про важливість безпеки в інтернеті.
Перебувати у безпеці під час роботи в інтернеті означає бути захищеним від усіх загроз і ризиків, що існують в онлайн-середовищі. Під загрозами й ризиками слід розуміти все, що може поставити під загрозу безпеку особистої інформації, спричинити небезпечні зв’язки або вплинути на ваше психічне здоров’я і
загальне самопочуття.
День беспечного Інтернету направлений насамперед на підростаюче покоління і дає зрозуміти їм основи і принципи безпечного користування і поводження в інтернеті, а головне – усвідомлення відповідальності і вміння захистити себе і свою інформацію.