Daily Archives: Лютий 16, 2023

З Днем єднання, Україно!

16 лютого в Україні святкують особливе свято – День єднання. Це молоде свято, воно було  засноване лише торікуказом Президента Володимира Зеленського.

Головна мета цього дня – показати єдність українськогонароду.

Сьогодні святково одягнені вчителі  та учні нашого ліцею утворили ланцюг єднання, тримаючи у руках прапори України, тематичні плакати. До ланцюгу доєдналася керівник колективу «Лісапетний батальйон» Наталя Фаліон.

Справжньою родзинкою сьогоднішнього дня став патріотичний флешмоб у виконанні старшокласників. Учні та вчителі із задоволенням доєдналися до флешмобу.

Патріотичні заходи є надзвичайно важливими для згуртування учнівської спільноти. Ми – єдиний народ і хочемо жити в мирі!

Навчальні тренування

Сьогодні представники шкільного рою «Січові стрільці» старшої вікової категорії разом з вчителем фізичної культури та «Захисту України» Негодою О. М. взяли участь у навчальних тренуваннях до участі у конкурсах І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на базі Бучанського ліцею #5.
Практичні навчання з саперної підготовки, розбирання та складання військової зброї, спорядження магазина АК, домедичної підготовки та тактичної медицини провели представники Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1 Андрій Дзюба, Владислав Говорухін, Сергій Лугін та Віталіна Пушкар.

Зустріч з письменником.

16 лютого в Публічній бібліотеці Бучанської громади відбулася зустріч з видатним письменником, вченим, громадським та державним діячем, Василем Базовим. Бібліотекарі нашого ліцею з радістю відвідали цю зустріч. Василь Базів презентував свої нові книги, присвячені останнім подіям в Україні. Особливу увагу привернув його новий роман “Убити Путіна”. Ще ніколи у світовій літературі назва роману так не відображала прагнення мільярдів людей! Ще ніколи лише у двох словах не містився такий вогненний вулкан волі людства! Також розповідав про своє бачення сучасних процесів в нашій державі та світі. Зустріч вдалася напрочуд теплою, цікавою та пізнавальною.

Нагодуй птахів взимку

До Дня доброти у закладі проходила акція по збору кормів для пташок «Доброту даруй без меж».
Адже підгодівля птахів взимку – найкращий спосіб одночасно спостерігати цікавих пернатих сусідів та допомогти їм у скрутний період.
Даруймо від щирого серця доброту!

Зустріч з Бучанським міським головою

16 лютого, у День єднання, одинадцятикласники нашого ліцею Клименко Уляна, Іщук Єгор, Колодрівський Денис разом з підлітками Бучанської громади, які повернулись з поїздки з Дюнкерка зустрілися з міським головою Анатолієм Федоруком.
Розповіли про насичену програму візиту до французького міста-побратима.
Упродовж десяти днів навчалися, спілкувалися з однолітками, знайомилися з місцевими пам‘ятками.
Поїздка подарувала юнакам і дівчатам не лише гарні емоції, а і багато досвіду, яким вони будуть ділитися зі своїми однокласниками та лідерами класів.

Відзначення кращих читачів бібліотеки Бучанського ліцею №4

Бібліотека в школі… Що це? Безумовно: інформаційний, освітній, культурний центр, а ще – місце для дозвілля, спілкування. Бібліотеки існують тисячі років. З давніх-давен їх називали хранителями духовних багатств, джерелами мудрості поколінь, аптеками для душі. Яка ж бібліотека без читача? В бібліотеці нашого ліцею були підведені підсумки конкурсу “Кращий читач”. За результатами конкурсу були визначені та нагороджені переможці: Шеперева Ганна – 3-Б кл., Бала Єгор – 4-В кл., Богдан Кирил – 7-А кл., Горчинська Вікторія – 10-В кл. Найкращі читачи нашої бібліотеки отримали дипломи та подарунки від бібліотекарів. Вітаємо переможців й зичимо юним читачам нових звершень!

Горчиньська Вікторія, 10-В клас

Богдан Кирил, 7-А клас

Бала Єгор, 4-В клас

Шеперева Ганна, 3-Б клас

День єднання

Єднаймо наші душі і серця,
Бо наша єдність – захист України!
Учні 10-А класу разом з вчителем історії Гуцаленко М.О. приєдналися до міського флешмобу.
Україна – понад усе!