Daily Archives: Березень 6, 2023

Наталя Забіла – в казках і житті

Наталя Забіла – вроджена казкарка. ЇЇ казки беруть свої витоки з багатющої скарбниці української народної творчості. Вона вчить дітей бути добрими, справедливими, мужніми. Письменниця подарувала дітям майже двісті книжок. І впродовж усього творчого життя сповідувала один принцип: для дітей треба писати так само добре, як і для дорослих, і навіть краще. Саме тому її книжки й донині читають, знають, люблять. Запрошуємо усіх до бібліотеки нашого ліцею, де діє книжкова виставка-знайомство “Наталя Забіла – в казках і житті”, присвячена 120 річниці від дня народження Наталі Забіли, щоб познайомитися з її творчістю.

Серце доброти

Учителі та учні нашого ліцею продовжують збір пластикових кришечок.
Така ініціатива не тільки корисна як екологічна, а й також благодійна, що виховує у дітей добро і милосердя.

Квест “Казки Погорєлова”

Набір сучасних розвиваючих казок українською та англійською мовами у дерев’яному боксі – це КРУТО! Тому що, маленькі українці мають мати доступ до найкращих сучасних джерел виховання та навчання. Євген Погорєлов – молодий український дитячий письменник. Казка – це неймовірна історія, що завжди асоціюється з дитинством. Саме в казці трапляється таке, про що ми й мріяти не могли. Вона занурює кожного у свій вигаданий, але такий реальний для кожного світ… Казки Є.Погорєлова, українського сучасного казкаря мають на перший погляд простий, але цікавий сюжет. Автор зачіпає дуже важливі для дітей теми: добра і зла, любові до природи. Також, автор закликає любити своїх діточок, розмовляти з ними, читати їм книжки, спілкуватися. Книги написані простою мовою – такою, якою розмовляють діти. Дуже добре, що казка друкується відразу двома мовами. Це дозволяє дітям з цікавістю вивчати іноземну мову. Казки Погорєлова можна читати не тільки в друкованому вигляді, а й прослуховувати в аудіо форматі. Ці популярні аудіо казки принесуть користь батькам та викладачам іноземної мови, які прагнуть, щоб діти отримали більше у вивченні англійської мови, почули правильну вимову та звісно отримали задоволення від гарної казки. Казки Євгена Погорєлова – це не просто гарний спосіб проведення дозвілля, а і інструмент виховання дітей.

Вітаємо!