Daily Archives: Березень 14, 2023

Відважні добровольці

Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність. Завжди, у найважчі часи нашої історії, знаходилися відважні, які добровільно брали зброю до рук і ставали на захист своєї Батьківщини. Воїни Русі-України, лицарі Костянтина Острозького, козаки Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького, Івана Виговського та Івана Мазепи, воїни Армії Української Народної Республіки та Галицької армії Західноукраїнської Народної Республіки, Антигітлерівської коаліції часів Другої світової війни, Української Повстанської Армії мужньо здобували героїчні перемоги й віддавали свої життя за українську землю.
Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра.
Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги.

Україну любить – це коли неможливо, Як без серця, людині без неї прожить

Сьогодні учні 10-Д класу разом з вчителем історії, класним керівником Ситник Г.М. провели урок, присвячений Дню українського добровольця.
Старшокласники зі сльозами на очах згадали добровольців, що пішли захищати нашу країну спочатку в територіальних громадах, а зараз стоять на передових рубежах у складі ЗСУ.
Доброволець, кіборг, автор книжки «Точка неповернення» Дмитро Вербич сказав: «Добровольці не потрібні, щоб охороняти окопи. Вони потрібні, щоб ходити в криваві ризиковані штурми чи стримувати запеклі атаки ворога».
Слава захисникам України!

Героїчні воїни

Щороку, 14 березня Україна відзначає День українського добровольця відповідно до постанови Верховної Ради України №1822 від 17 січня 2017 року. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист України і захищають рідну землю від загарбників.
Хоч відзначення цього Дня є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячене, споконвіку супроводжує український народ – гуртуватися при спільній загрозі.
Сьогодні, у надзвичайно відповідальний час для держави, український народ з особливою увагою дивиться на своїх Героїв. Діти народу, українські воїни, для них захист рідної землі – найвища честь, покликання, обов’язок.
Учні 5-А, 5-Д та 9-Г класів висловлюють велику вдячність та повагу добровольцям, а також усім захисникам, які сьогодні мужньо захищають честь і гідність рідної країни. Сердечно дякуємо кожному з Вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистоїть російській агресії.
Слава Україні!

День українського добровольця

Сьогодні – День українського добровольця
14 березня, в День українського добровольця ми вшановуємо хоробрих чоловіків і жінок, які стали на захист України.
До відзначення цього дня доєдналися учні 5-Є, 7-В, 7-Е класів разом з вчителем історії Рожновим С.В., вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за Незалежність.
На жаль, чимало добровольців з 2014 року загинуло за Україну. Особливо важливо пам’ятати про їхні подвиги під час повномасштабної війни в Україні. Дата Дня українського добровольця 14 березня обрана на честь подій 2014 року.
Добровольці з Самооборони Майдану прибули на військовий полігон у Нових Петрівцях. З них сформували Перший добровольчий батальйон, який брав участь в АТО.
Велика слава всим добровольцям України! А тим, хто загинули, вічна пам’ять!

Онлайн-зустріч до Дня українського добровольця

14 березня для лідерів учнівського самоврядування Київської області відбулася онлайн-зустріч до Дня українського добровольця із воїнами-учасниками повномасштабної
збройної агресії росії проти України.
Від нашого ліцею в онлайн-зустрічі взяла участь лідер 7-Б класу Демченкова Катерина.
Учасники мали можливість поспілкуватися з нашими героями-захисниками. А також розповіли про медичний батальйон “Госпітальєри” та про ведення бойових дій за 2022 рік.
Зустріч була пронизана патріотичним духом, гордістю і честю за свою державу та її воїнів. Кожен із присутніх вкотре
переконався, що українці – незламні та непереможні!