Daily Archives: Березень 15, 2023

Подарунок у бібліотеку від Міжнародного благодійного фонду “Здоров’я майбутнього”

Бучанський ліцей №4 безмежно вдячний Міжнародному благодійному фонду “Здоров’я майбутнього” за книги, які обов’язково знайдуть свого читача у бібліотеці нашого ліцею.

Назустріч дітям з ООП…

Саме школа є тим природним середовищем, в якому відбувається підготовка дитини з ООП до подальшого життя. Правильно організований та структурований простір може допомогти дитині навчитися взаємодіяти із навколишнім світом. Уже кілька років у закладі обладнана та функціонує ресурсна кімната, в якій створено спеціальні умови для розвитку дитини та гармонізації її психоемоційного стану. А днями облаштували “Острівець здоров’я” для емоційного та фізичного розвантаження дітей. Ці кімнати допомагають емоційно розвантажити дитину, зняти нервове збудження, знизити рівень агресії, тривожності, активізувати мозкову діяльність,
займатися зі спеціалістом в індивідуальному порядку. Адже кожна дитина – це найбільший та найцінніший скарб для своїх батьків та родичів, а всі діти разом – це скарб суспільства, і від того, наскільки ми цінуємо та поважаємо кожного – залежить і наше життя у майбутньому.

Вітаємо!!!

Заняття із мінної безпеки

Сьогодні в актовій залі ліцею для учнів 9-11-х класів проведений урок з мінної безпеки представниками Save the Children.
Старшокласники дізнались інформацію про різновиди мін та правила поводження з ними.
Поки територія України забруднена мінами, такі зустрічі дуже актуальні.

Танцювальні перерви для учнів

Сьогодні у нашому закладі за сприяння учнівського самоврядування «Сузір‘я майбутнього» відбулись танцювальні перерви для учнів початкових класів.
Діти із задоволенням повторювали рухи за дівчатками. А в кінці виступу всі голосно прокричали «Слава Україні!».