Daily Archives: Березень 17, 2023

Марафон добрих справ

Сьогодні у нашому закладі відбувся другий день благодійного ярмарку, в якому взяли участь учні 7-Г та 9-11-х класів.
Старшокласники разом з батьками приготували дуже багато різноманітних смаколиків. Захід відвідали не тільки вчителі, учні, батьки, а й мешканці сусідніх будинків.
Зібрана сума сьогодні – 29310,50 грн.
Продавці і покупці відчували особливе піднесення, розуміючи, що вони таким чином надають допомогу нашим захисникам.
Дякуємо усім за участь! Налаштовуємося на третій етап ярмарки, який відбудеться у вівторок, 21 березня 2023 року.

Готуємось до використання Ideas Cube

Після повномасштабного вторгнення українці відчувають підтримку від багатьох міжнародних організацій, як фінансову, так і психологічну. Однією з таких організацій нашого ліцею стала французька міжнародна організація “Бібліотеки без кордонів”.
Поки цифрове обладнання для проекту Ideas box у Бучанському ліцеї №4 крокує міжнародними перевезеннями з Франції до України, учителі вже знайомляться із цифровим контентом і можливостями Ideas Cube.
17 березня для 15 педагогів Бучанського ліцею №4 кординаторка програми в Україні Bibliothèques Sans Frontières (BSF – Бібліотеки без кордонів) Лое Легранж провела ознайомлювальний тренінг. Під час заняття вчителі мали нагоду познайомитися із роботою організації в цілому та з методикою використання цифрового контенту під час уроків, позакласних занять, перебування в укритті, для самоосвіти тощо. У середовищі Ideas Cube все структуровано, безліч матеріалів вже українізовано і ця робота продовжується. Можна гнучко налаштовувати основні категорії, плейлисти та встановлені додатки. А найголовніше, що всі ці матеріали доступні без Інтернету, що дозволить дітям працювати з матеріалом, не відволікаючись на сторонні ресурси.
Ми щиро вдячні Bibliothèques Sans Frontières і, особливо, пані Лое! З нетерпінням чекаємо прибуття посилки, щоб познайомити учнів з новими можливостями і неодмінно будемо використовувати Ideas Cube в освітньому процесі.

Легендарна Ліна Костенко

19 березня свій День народження святкує легендарна українська поетеса Ліна Василівна Костенко.
З нагоди цього свята у 5-Е та 5-Є класах вчителем української мови та літератури Мороз Н.Г. проведено тематичні уроки у дистанційному форматі, на яких діти ознайомились з тернистим життєвим шляхом Ліни Василівни, читали її вірші, а також слухали ліричні твори у виконанні самої поетеси.