Daily Archives: Червень 5, 2023

Барви Карпат або Там, де гори й полонини

31.05.2023 учні 9-Д класу під керівництвом Мазної А.Л. вирушили в незабутню подорож до зачарованих Карпат.Особливо були під враженням від замків: Палац графів Шенборнів та Замок «Паланок». Далі день був насиченіший, ми піднялись до руїн старої сироварні, біля якої були великі поля чорниці.В українських Карпатах є найбільше озеро Синевир, його краса зачаровує. Переповнені гарними враженнями учні повернулися додому із світлинами.

Легендарне Закарпаття

Учні 9-Г класу подорожували рідною Батьківщиною, зокрема відвідали чарівне й легендарне Закарпаття. Під час подорожі відвідали історичні та природні пам’ятки, піднімалися в гори, побували біля озера Синевир, дізналися багато місцевих легенд. З подорожі залишилися незабутні враження та приємні спогади.

Пізнаємо Україну

Цими вихідними учні 9-Б класу разом з класним керівником Кожем’яко Є.П. відвідали стародавнє місто Луцьк. Фортеця Луцького замку, відома всім з купюри 200 гривень, постала у всій своїй величі, тож діти з цікавістю піднімалися її сходами і дізнавалися від гіда неймовірні історії, пов’язані з нею. У Замку в час прогулянки відбувалися також і лицарські бої.
Наступного дня, під час екскурсії містом, учні із захопленням відшукували нові і нові скульптури-мініатюри кликунів – люди цієї професії у давні часи повідомляли містянам новини, слідкували за використанням вогню, били на сполох під час пожежі, дбали про рідне місто. Тож Лучани дуже пишаються ними, а пошук фігурок кликунів у місті стає справжнім квестом.
Також всіх захопила кількість фонтанів у місті, всі вони різні і рятують у сонячні дні від спеки; муралів і графіті – якісних, сучасних, зі змістом і історичним контекстом. Ніхто не залишиться байдужим від історії та архітектури цього міста.
Пізнаваймо Україну ще! Прекрасну, загадкову, неймовірну!