21 листопада – День Гідності та Свободи

IMG-024eda191a49992d5221bd3ac3f0eccc-V

Щорічно 21 листопада у нашій державі відзначається День Гідності та Свободи. У цей пам’ятний день весь український народ вшановує громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції 2004 року, революції Гідності на Майдані у Києві 2013-2014 років, увічнює пам`ять самовідданих українців, Героїв Небесної Сотні, які поклали своє життя у боротьбі за самовизначення нації, героїв-воїнів АТО, котрі загинули, захищаючи кордони та суверенітет нашої держави.Про те, як народжувалася нація, як виборювалась свобода і як формується нове українське суспільство розповідають матеріали книжково-ілюстративної виставки «З Україною в серці», що розгорнута у бібліотеці нашого закладу.
Ті доленосні події на Майдані стали символом боротьби і перемоги, символом єднання вільних громадян, справжніх патріотів України навколо високої мети – відстоювання незалежності України, захисту прав і свобод людини, досягнення гідного рівня життя й праці.
Запрошуємо всіх не байдужих за долю своєї країни, свого народу ознайомитися з матеріалами нашої виставки та вивчити історичні події, свідками яких стали всі ми. 

Виставка до Дня Гідності та Свободи