3-Ж клас відвідав Страусину ферму

33828781_1736781173074834_395521438049632256_n

Ось і пролетів навчальний рік. Він був нелегкий, але цікавий. Ми не тільки плідно працювали, але й весело та цікаво відпочивали, багато подорожували.

В кінці року всім хотілося чогось незвичайного і поїздка на ферму ” Долин страусів” справдила наші надії. Екскурсоводи цікаво розповіли дітям про життя великих птахів . Діти із задоволенням смакували омлетом із страусиного яйця!! А розваги на атракціонах були кульмінацією нашої незабутньої подорожі.

Ми з дітьми дякуємо нашим спонсорам (рідненьким батькам) за фінансову підтримку та розуміння…

Страусина ферма