4-Д клас відвідав ТЮГ

Нещодавно учні 4 – Д класу відвідали Театр Юного Глядача та переглянули прем’єрну постановку «Всі миші люблять сир» за твором О. Сенатович.

На сцені Академічного театру юного глядача на Липках вирують справжні драматичні пристрасті у сімействі білих та сірих мишей. Музична дія вистави відбувається у сироварні, де й намагаються вжитися примхливі герої. На який крок відважаться закохані Рома та Ружа, аби примирити своїх батьків та вберегти любов? Чи прозвучить у фіналі щасливий хеппі-енд?

Діти отримали неперевершені враження. Вистава учням дуже сподобалася. Гра акторів театру була дивовижною, вона вразила своєю емоційністю. Музика, декораціїї та костюми також справили на дітей незабутні враження.

ТЮГ