4-Г клас відвідав «Експериментаніум»

Учні 4- Г класу 7 грудня відвідали екскурсію у музеї популярної науки і техніки «Експериментаніум». Це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих, який знаходиться у Києві. Діти ознайомилися з неймовірними інтерактивними експонатами, що дають можливість перетворитися на справжніх дослідників. Адже експозиція представлена розділам фізики: оптика, механіка, електрика, магнетизм та акустика. Родзинкою екскурсії були справжні хімічні досліди, учні спостерігали за зміною кольору рідин, запускали хмаринку під самісіньку стелю та ін. Найбільше вражень отримали від лазерного та дзеркального лабіринтів. Учні отримали величезне задоволення, а також знання і все це завдяки привітним та досвідченим екскурсоводам й можливості самостійно долучитися до світу науки.

«Експериментаніум»