4-Г клас відвідав Страусину ферму

Учні 4-Г класу 24 травня побували на екскурсії на страусиній фермі у селі Ясногородка, що на Київщині. Такою незабутньою подією ми вирішили відсвяткувати закінчення навчального року та початок літніх канікул.

Діти отримали чимало задоволення від спостереження за найбільшими птахами на планеті, відвідали мешканців контактного зоопарку,який знаходиться на території ферми,погодували його жителів. Також учні мали змогу активно відпочити на свіжому повітрі,пограти ігри та влаштувати обід просто неба,адже на території ферми є чудові умови для цього.

Діти отримали багато радості від екскурсії! Ми щиро дякуємо працівникам страфусиної ферми за створення затишної атмосфери,чудовий сервіс та професіоналізм!

Страусина ферма