Дивосвіт природи

Наш дивний світ, такий, як казка,
Он в небі хмаронька пливе.
Тож бережи його, будь ласка,
Все в ньому гарне і живе.

Такі красиві слова прозвучали на виховному заході для учнів третіх класів ЗОШ №4, 28 квітня 2015 року, який проведено було бібліотекарями школи. Метою проведення виховного заходу «Дивосвіт природи» було: виховання у дітей любові до природи, турботливого ставлення до неї, розвивати кмітливість та швидкість мислення.

Діти відгадували вміст «чорного ящика», відтворювали на малюнку тварину із зав’язаними очима, відгадували загадки, показували тварин як пантоміму, а вболівальники відгадували, розповідали прислів’я, підготували цікаві повідомлення з життя навколишнього середовища. Відведений час пролетів дуже швидко, бо було весело та цікаво.

Дивосвіт природи

Виховний захід для учнів третіх класів ЗОШ №4, 28 квітня 2015 року, який було проведено бібліотекарями школи. Метою проведення виховного заходу «Дивосвіт природи» було: виховання у дітей любові до природи, турботливого ставлення до неї, розвивати кмітливість та швидкість мислення. Діти відгадували вміст «чорного ящика», відтворівали на малюнку тварину з зав’язаними очима, відгадували загадки, показували тварин як пантоміму, а вболівальники відгадували, розповідали прислів’я, підготували цікаві повідомлення з життя навколишнього середовища. Відведений час пролетів дуже швидко, бо було весело та цікаво.