Акція “Батат у школі”

IMG-3373e2efa311611e997439b434abaf37-V

У середу, 9 жовтня, учні 6-Б класу вирішили провести осінній день разом, незважаючи, що сонечко сховалося за хмари, а на термометрі +2 . Це незавадило нам зібратися разом. День розпочався з прогулянки окутаним осінніми барвами парком “Диво”. Насолодившись шурхотом опалого листя, учні прийшли до класу, щоб взяти участь в акції “Батат у школі”. Разом з класним керівником Купкою С.М. посадили паростки рослини батат в горщики з поживними ґрунтом. І тепер чекаємо травня місяця, щоб зібрати врожай тропічної культури і поласувати його клубнями. Ще підживили інші рослини, що ростуть в класі.
А як винагороду батьківський комітет влаштував для всіх учнів чаювання та почастував нас піцею.
День в колі однокласників вдався на славу.

Батат у школі