Акція «Вітаємо з Миколаєм!»

День Святого Миколая – чисте, світле, добре свято, яке з нетерпінням чекають усі діти. Для дорослих – це нагода продемонструвати свою любов, стати на деякий час добрими чарівниками, подарувати частину своєї душі. Для дітей воно стає чарівною казкою.
У нашому НВК давно склалася традиція вітати малечу з Ворзельського дитячого будинку малютки з Миколаєм. Напередодні учні 5-11-х класів зібрали необхідні речі ( молочні каші, пазли великі, іграшкові мобільні телефони, прикраси для дівчаток, фломастери, книжечки з українськими казками, вологі та паперові серветки, дитячий крем, памперси, вушні палички, туалетний папір, дитяча присипка, інші предмети гігієни) та відвезли до будинку малютки.
Дякуємо голові загальношкільного батьківського комітету В.П. Олексюку за наданий транспорт, а учням, батькам НВК за активну участь в акції.
У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса. І хочеться всім побажати: нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплотою і любов’ю, а Ваше життя зробить яскравим! З Днем Святого Миколая!

"Миколай іде"