Барви і краса української мови

9-листопада – День української писемності та мови, Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора-Літописця, з ім’ям якого пов’язують зародження української писемності, книжкового слова, літературної традиції.

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почуття.

Бібліотекарі нашого НВК спільно з учнями та класним керівником 6-В класу, Кот Н.М. підготували усний журнал «Барви і краса української мови».

Захід сприяв поширенню знань юних українців про рідну мову, виховував повагу і любов до неї. Діти довідалися про історію слова, його мандри, перед ними розкрились таємниці рідної мови, її багатство та чарівний світ. На заході звучали вірші видатних українських поетів Т.Шевченка, І.Франка, Д.Павличка.

Також, до Дня української писемності та мови,  у шкільній бібліотеці спільними зусиллями ми організували книжкову виставку « Рідна мова, солов’їна».

Наша школа вважає, що це одне з тих свят, коли кожен громадянин має нагоду відчути себе частиною свого народу з його героїчною історією, багатою культурою і прекрасною, Богом дарованою, мовою.

Барви і краса української мови

20191108_162104 20191108_162129 20191108_162045