Батьківська конференція “Трикутник педагогічної взаємодії”

19 квітня 2016 року в актовій залі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбулась традиційна батьківська конференція з теми “Трикутник педагогічної взаємодії”. Формат зустрічі – панельна дискусія. Загальні питання специфіки шкільного спілкування між учнем і учителем, учителем і батьками, батьками та учнем розкрила у своєму виступі директор школи Літкевич А.М.. Сутність поняття соціалізації дитини у шкільному просторі висвітлила соціальний педагог Замана О.В., а завідувач шкільною бібліотекою Мельникович Л.В. познайомила батьків із інтернет-ресурсами, які мають психолого-педагогічне спрямування. Про місію учителя, унікальність педагогічної професії розповіла Новикова Н.В., голова науково-методичної ради школи. Практичні поради батькам щодо виховання успішної, щасливої та здорової дитини висловили шкільний психолог Скрипченко М.О. та директор фітоцентру Збаразька Н.Б.
Зустріч закінчилась, але учасники конференції не поспішали розходитись. Нові ідеї, нові пропозиції, нові запитання…
Це означає – все вдалося і чергова конференція
вкотре надала можливість відчути всім нам, що школа – не просто навчальний заклад, а країна, в якій діти, батьки і вчителі є одним цілим!

Трикутник педагогічної взаємодії