Безпечне знаряддя для наших туристів

У Всесвітній День туризму Науково-сертифікаційний центр «СТАНДАРТ» здійснив випробування на міцність пробним навантаженням спеціального обладнання спортивної зали Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4. Обладнання було створене вчителем школи, керівником гуртка спортивного туризму Карабут Олексієм Миколайовичем для наших учнів та вихованців СТК «TYR-м@нія».

Випробування відбувалися за програмою:

– втулкові елементи кріплення зачіпків скелелазного стенду (вибірково з верхніх ярусів – 6 шт.) – навантаження 100 кгс, витримка 1 хв.;

– запобіжні пункти кріплення скелелазного стенду – навантаження 250 кгс, витримка 5 хв.;

–   пункт кріплення для натягування круто-похилих і горизонтальних переправ і перил ( 12 шт.) – навантаження 400 кгс, витримка 5 хв.

Результати випробувань показали відмінний результат і найближчим часом будуть завершені протоколи випробування. Це дає змогу використовувати нестандартне обладнання для спортивно-гурткової роботи з усіма вимогами техніки безпеки.

Дякуємо за співпрацю директору Науково-сертифікаційного центру «СТАНДАРТ». Дякуємо батьківському комітету школи за оплату послуг перевірки, а також, за фінансову підтримку, директору дитячої спортивно-юнацької школи Олегу Олександровичу Гайдаю.

Спортивна зала