Бібліотечний флешмоб

28 квітня 2016 року бібліотекою ЗОШ №4 вперше в школі  проведено «Бібліотечний  флешмоб». Мета  цього заходу – популяризація книги, активізація  дітей до читання книг. У флешмобі взяли участь активісти бібліотеки – учні 5-А, 7-В, 8-В, 9-В класів. На перервах мобери (учні- пропагандисти читання)   тримаючи в руках книги  спілкувалися з школярами, що знаходились в коридорах  школи. Розповідали, що  цікавого написано  в даній книзі.  П’ятикласники  відправились в класи початкової школи, переважно до учнів 2 класів,  кожен з  них мав тексти віршів, гуморесок, жартів, загадок. Уже тут в класі,  в оточенні групи  дітей, мобери-п’ятикласники  читали учням  вірші, гуморески,загадували загадки, просто спілкувалися з дітьми. Школярі з задоволенням слухали, сміялися, задавали питання.  В коридорі школи виставлені стенди на яких демонструвалися книжки-саморобки, авторські закладки учнів 1-А класу.  Бібліотекою підготовлені  газети  «Що люблять читати наші вчителі», «Улюблені книги відомих зірок». На дверях класних кімнат з першого по третій поверх наклеєні видрукувані на А-4 «Цікаві факти про Україну», щоб кожен з учнів міг прочитати невідомий йому матеріал. В загальному флешмоб, як одна з форм роботи сучасної шкільної бібліотеки оправдує себе, і  на майбутнє  для всього педколективу  взяти на замітку, проведення одного дня з предметної декади для реклами свого предмету у вигляді флешмобу.

Зав. бібліотекою школи Мельникович Л.В.

Бібліотечний флешмоб