Бібліотечний урок «Історик та історія»

У кожного народу є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі прикрити пил віків. До таких велетнів української національної культури належить  Михайло Грушевський – визначний історик, археолог, літературознавець, політичний  і  державний діяч, засновник Української Народної Республіки, з дня народження  якого минуло 150 років. З нагоди цієї події, в актовому залі  школи  відбувся бібліотечний урок для учнів 10-11 класів. Завідувач бібліотекою Мельникович Л.В. підготувала цікаві факти з життя цієї неординарної людини, його великий внесок  у вивченні та написанні історії України від давніших часів, як державний та політичний діяч брав участь у створенні Української Центральної Ради та першої  декларації про незалежність Української Народної Республіки. Розповідь супроводжувалась презентацією з життя та діяльності Михайла Грушевського.

Бібліотечний урок