Бібліотечний урок “Всеволод Нестайко – сонячний казкар”

30 січня 1930 року народився Всеволод Нестайко, великий дитячий письменник, автор 90 книжок, які перекладені 20 мовами світу. Загальний тираж видань – кілька мільйонів примірників. До цієї дати у бібліотеці нашого ліцею був проведений бібліотечний урок “Всеволод Нестайко – сонячний казкар”. До бібліотеки завітали учні 4-Г класу разом з класним керівником, Шабатин Світланою Юріївною. Разом з бібліотекарями діти віртуально помандрували сторінками життя Всеволода Нестайка, побували у його школі, почули, як він навчався, як почав писати свої твори. Пригоди, сміх, мрія, дружба – ось основні теми у творчості дитячого письменника. Учні щиро ділилися своїми враженнями від прочитаних книг письменника “Незвичайні пригоди у лісовій школі”, “В країні сонячних зайчиків”, “Чарівні окуляри”. Також діти мали змогу переглянути буктрейлер до твору В. Нестайка “Тореодори з Васюківки”. На закінчення мандрівки діти розгадували ребуси за творами Всеволода Нестайка. Бібліотечна виставка, створена з книг дитячого автора, помандрувала до читачів бібліотеки, а це і є найкращим подарунком, в пам’ять про справжнього дитячого письменника всіх часів.