Біль Чорнобиля з роками не згасає!

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їхні соціальні, економічні і побутові умови життя.
Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, 26 квітня, саме в день техногенної катастрофи, в нашому НВК  відбувся урок пам’яті «Чорна весна -1986».

Учні 10-А класу разом з вчителем історії Ситник Г.М. розповіли присутнім про чорний квітневий день, коли стався вибух, про подвиг ліквідаторів-чорнобильців, які ризикуючи собою першими прийняли на себе вогонь атомної катастрофи та ознайомилися з літературою книжкової виставки. Також під час заходу школярі мали змогу переглянути відеофільми та поринути в атмосферу тих тривожних днів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, кого сьогодні вже немає з нами та схилили свої голови перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс мільйонів на життя.

Велике лихо спіткало нашу землю того далекого 1986 року. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною… Урятований світ – найкращий пам’ятник тим, хто загинув у Чорнобильському пеклі.

Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.

Біль Чорнобиля з роками не згасає!