Благодійна акція “Подаруй бібліотеці сучасну книгу”

14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Тож і наші учні долучилися до відзначення Міжнародного дня дарування книг. До цієї дати бібліотека нашого ліцею провела благодійну акцію “Подаруй бібліотеці сучасну книгу”. Розмаїття книжкових дарунків вражає – енциклопедії, довідники, програмова література, поетичні збірники, різножанрова художня література. Дарування книг бібліотеці школи – це наша давня традиція, форма та надійне джерело поповнення фонду. Тому для нас, бібліотекарів, надзвичайно приємно і радісно отримувати в дарунок нові книги, особливо, якщо це книги бестселери дитячого настрою і справжнє задоволення для багатьох наших читачів. Велика вдячність учням ліцею та їх батькам за те, що взяли участь у акції “Подаруй бібліотеці сучасну книгу”. Добрі справи робити приємно!