Брейн-ринг «Підліток і право»

Напередодні Дня юриста в актовій залі школи проходив міський етап інтелектуальної гри брейн-ринг «Підліток і право». Командою-представником школи були учні 10-А класу: Бондаренко Богдан (капітан), Рудницька Аліна, Борисова Вікторія, Пащенко Дмитро, Овчаренко Анна. Керівник – Денисова Н.В., учитель правознавства.

Боротьба між командами була запеклою, і в той же час дуже цікавою. Їхня назва повністю відповідала настрою і запалу учасників – «Агенти Феміди». Серйозне ставлення до справи, активна участь у обговоренні завдань, змістовні та оригінальні відповіді – це все беззаперечно подарувало команді  грамоту за друге місце.

Усі учасники отримали подарунки та багато чудових вражень. А головний приз – це подяка за краще представлення команди. Учні залишилися задоволені, сповнені бажань на нові звершення і пошуки нового.

Брей-ринг ще раз довів, що наша школа – це талановиті діти, які постійно вболівають за шкільний дім.

«Підліток і право»