Буча – моя маленька Батьківщина

День міста – це чудова нагода проявити шану, усю невичерпну любов та відданість своєму рідному місту, відсвяткувати досягнення й перемоги небайдужих мешканців. Це й шанс відзначити самовідданість земляків, порадіти, поспівчувати, підбадьорити, або ж просто провести незабутній день, свято із запалом та веселощами.

21-22 вересня Бучанська громада святкуватиме День народження свого рідного міста. Сотні бучанців та численних гостей міста будуть відзначати 118-річчя Бучі – нашої молодої та ошатної, сучасної та відомої домівки, яка день за днем безперестанно розвивається у вирі кращих європейських традицій, та разом із собою робить краще своїх мешканців і друзів.

Наш НВК також долучився до святкування цього заходу. Бібліотекарі були раді познайомити учнів з фотовиставкою «Буча – моя маленька Батьківщина», яка нікого не залишила байдужим.

Із великим задоволенням на нашій фотовиставці милувалися пейзажами Центрального міського парку, його зеленими та квітучими барвами, прозорими водоймами, цікавими локаціями. Серед архітектурних споруд та монументів інтерес неабияк викликала будівля Бучанського вокзалу 1901 року – нині головна архітектурна пам’ятка міста, дача Штамма, побудована на початку 1900-років, правда, на жаль, нині занедбана (ми плекаємо надію, що ненадовго).

У місті встановлено також кілька пам’ятників, серед них: Тарасу Шевченку, Михайлу Булгакову, меморіал загиблим у Другій Світовій війні, воїнам-афганцям і чорнобильцям. А у центрі Бучі майорить фарбами і блиском міська церква на честь апостола Андрія Первозваного, істинно велична споруда, що дарує душевний спокій усім охочим.

Безперечно, Буча – це місто щасливих, веселих та мудрих людей. Кожного дня ми доводимо, як сильно любимо нашу рідну «оселю», плекаємо її добробут та множимо красу. Сподіваємося, що фотовиставка, присвячена місту ще надовго закарбує у пам’яті жителів та друзів міста прекрасні, незабутні спогади про маленький затишний куточок – Бучу!

Буча - моя маленька Батьківщина