Буча від початку до сьогодення

День міста – це свято кожного з нас! Це особливий день, бо іменини рідного міста  – це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об’єднує усіх,  кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.

Але, на жаль, у зв’язку з ризиками ще більшого зростання захворюваності на COVID – 19, бучанська громада прийняла непросте рішення – скасувати святкування Дня міста. Забезпечити святковий настрій і додати позитиву людям, звичайно, потрібно, але здоров’я бучанців – понад усе!

А тому не варто сумувати, адже не дивлячись на нові особливості святкування, кожен школяр може долучитися до історії рідного міста. А все тому, що до Дня міста у шкільній бібліотеці організована фотовиставка «Буча від початку до сьогодення», де діти можуть ознайомитися з визначними місцями нашого містечка. Сьогодні всім нам, особливо молоді, необхідно розуміти, хто ми, звідки, де і яке наше коріння.

«Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього», – говорить народна мудрість. І, це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Історія Бучі продовжується, і сьогоднішній день, завтра буде історією. Тож пишемо історію нашого славетного міста разом.

Буча від початку до сьогодення