Чарівне царство книжок

IMG-b314cad5593672814a0979d493640ce7-V

З метою ознайомлення учнів із роботою бібліотеки, виховання любові та шани до книги, поваги до людей, що працюють над створенням книг, у шкільній бібліотеці було організовано пізнавально-оглядову екскурсію для учнів 1-А класу.
Маленькі «чомусики» і «запитайлики» дізналися про походження слова  «Бібліотека»; про цікаві книжки та журнали, які є в книгозбірні; про правила поводження з книгою, та як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити. Крім того, пройшлися вулицями нашого «казкового містечка» – бібліотеки. Заглянули до «чарівних палаців» – стелажів, на яких живуть наші друзі – книжки. Також із цікавістю ознайомилися із виставками шкільної бібліотеки.

Тож дружіть із книгою! Усі скарби знань розкриває перед вами це найбільше чудо із чудес – КНИГА!

Чарівне царство книжок