Чарівний світ поезії Ліни Костенко

«Щастя треба – на всякий випадок,

Сили треба – на цілий вік».

Сьогодні учні 11-х та 10-х класів відчинили двері в дивовижний, яскравий світ художнього слова видатної української поетеси Ліни Василівни Костенко. Цього року поетесі виповниться 87 років, нею пишається весь народ України, цілий світ, бо вона є спадкоємцем кращих традицій своєї нації. Її геній, незважаючи на всі негаразди, гоніння й замовчування, залишається могутнім олімпом сучасної поетичної думки.

Тому учні 11-А класу, під пильним керівництвом учителя української мови та літератури Інги Володимирівни Писько, провели виховний захід на тему «Поезія  – це завжди неповторність».  На жаль, юні знавці літератури не змогли продемонструвати весь творчий доробок митця, адже він занадто великий.

Було вибрано кращі вірші Ліни Костенко, що були продекламовані дітьми. Це вірш «Страшні слова, коли вони мовчать», «Мій перший вірш написаний в окопі»,  «Доля»,  «Буває часом сліпну від краси» та багато інших.  Виступи супроводжувала цікава презентація, а ведучі донесли до глядача всю складність долі поетеси.

Шістдесятник, педагог, митець – це Ліна Костенко, звичайна жінка, що не боїться нести правду та любов у світ. Сьогодні вона живе і працює в Києві. А учні четвертої школи хочуть побажати їй міцного здоров`я, творчого натхнення і нових мистецьких звершень.

Ми дуже раді, що наші учні є свідомими громадянами України. І впевнені, що це не останній захід присвячений прекрасному і вічному – поезії та слову.

Чарівний світ поезії Ліни Костенко