Декада музичного мистецтва та художньої культури

47384421_365265724042303_4357178754821259264_n

Цьогорічна декада музичного мистецтва та художньої культури відбулася з 20 по 30 листопада і традиційно відзначилася проведенням відкритих уроків, виховних заходів і тематичних виставок. Початок декади був ознаменований відкриттям виставки стінних газет та творчих робіт, яку підготували учні 9-11 класів. У рамках декади відбулися відкриті уроки у 4-Г класі «Інструменти – символи народів» (Мащенко С.Є.), у 6-Г класі «Жанри образотворчого мистецтва. Танці і спорт» (Новикова Н.В.). 25 листопада відбулося друге засідання Клубу знавців та любителів кіно, присвячене знайомству зі скандинавським кінематографом і творчістю культового шведського кінорежисера І.Бергмана (Новикова Н.В.). Учні 11-А класу мали можливість переглянути фільм «Сьома печатка», поділитись своїми враженнями та взяти участь у дискусійному обговоренні. 30 листопада відбувся конкурс «Маленька леді» серед учениць 4-х класів. Вже вкотре наша школа перетворюється на феєричний конкурс краси! Можна по праву заявити, що наш заклад нагадує храм мистецтв, бо на достатньо високому рівні діти проявляють свої різноманітні таланти на нашій шкільній сцені. В останній день предметної декади був підведений підсумок проведених заходів, уроків, виставок.

Декада музичного мистецтва та художньої культури