Декада музичного мистецтва та художньої культури

24281794_180415595873600_1690167989_o

Цьогорічна декада музичного мистецтва та художньої культури відбулася з 20 по 30 листопада і традиційно відзначилася проведенням відкритих уроків і тематичних виставок. Початок декади був ознаменований відкриттям виставки стінних газет та творчих робіт, яку підготували учні 9-11 класів. У рамках декади відбулися відкриті уроки у 4-А класі «Інструменти – символи народів» (Мащенко С.Є.), у 5-В класі «Народні музичні інструменти» (Новикова Н.В.). Незабутньою мистецькою подією для учнів 11-А, 10-А, 8-Д, 6-А класів та педагогів школи став майстер-клас зі створення картин у техніці «вовняної акварелі» (майстерня «Город мастеров»). Приємним сюрпризом для учасників майстер-класу стало виготовлення чарівної свічки з медової вощини. В останній день предметної декади був підведений підсумок проведених заходів, уроків, виставок.

Декада музичного мистецтва та художньої культури