Декада зарубіжної літератури

Закінчилась у нашому НВК декада зарубіжної літератури. Протягом десяти днів учні НВК демонстрували свої знання із зарубіжної літератури, творчі здібності, уміння виразно, емоційно читати вірші.

Учні 11-А класу провели усний журнал  «Жизнь прекрасна и удивительна», присвячений життю і творчості Володимира Маяковського. Учні не лише розповідали про життєвий шлях поета-трибуна , читали його вірші, але зуміли зазирнути в ніжну душу поета, яка найглибше  розкрилась у його ставленні до жінок. У виконанні учнів прозвучав твір Аркадія Ривліна, якого настільки вразило кохання Маяковського до Тетяни Яковлєвої, його романтичний вчинок, що він після зустрічі з коханою поета присвятив їй поему, яку назвав «Квіти від Маяковського». З’ясували учні зв’язок Маяковського з Україною, ставлення поета до української мови. Перед учнями Маяковський розкрився не лише як поет, але й як режисер, сценарист, актор, художник.

Учні 9-х класів  350-річчю Джонатана Свіфта присвятили літературну гру-змагання «Джонатан Свіфт – письменник, священик, політик». До виступу діти підготували святкові газети, присвячені ювіляру, буктрейлери про роман «Мандри Гуллівера», змагались , хто краще знає біографію письменника і зміст твору, розв’язували кросворд, інсценували уривки з роману. Учні не тільки продемонстрували свої знання , але й показали свої уміння створювати буктрейлер, таланти художників, акторів.

Для учнів 5 класів була проведена поетична вікторина за вивченими темами «Фольклор», «Казка народна та літературна», учні 6-х класів змагались на кращого знавця  фактів життя Жуля Верна та його роману «П’ятнадцятирічний капітан».  Семикласники  взяли участь у лицарському турнірі, присвяченому роману «Айвенго» Вальтера Скотта та його героям; випустили стінгазети, присвячені поетам, що писали про Другу  світову війну – К. І. Галчинському,                  А. Маргулу-Шперберу, І. Вайсгласу.

Учитель зарубіжної літератури Ситнікова Н.О.

Декада зарубіжної літератури