День дитинства

Щороку, в нашій школі проводиться незабутнє свято, Дня дитинства для випускників. Адже саме дитинство є тією найщасливішою порою у житті кожного, саме воно дає початок нам, як особистостям.

Випускники нашої школи – це освідченні та дорослі люди, на яких в майбутньому кожного чекає своя доля, але спершу, звісно, треба здати екзамени. І ось ви запитаєте: «Навіщо їм те свято в такий відповідальний момент?». І ми вам з радістю дамо відповідь. Дитинство – це мить життя, яку не повернути так само, як роки навчання у школі. Для кожного з нас ці роки пройшли по-різному, та все ж прощання зі школою є незамінним атрибутом для кожного випускника. Вони востаннє можуть відчути своє дитинство, щоб не забувати його ніколи.

День дитинства