День дитинства

Відзначення Всесвітнього дня дитини

Свято – Всесвітній день дитини виникло в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію № 836 (IX), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року.

Діти – це майбутнє, і обов’язок дорослих в усьому світі – надавати дітям усе найкраще, захищати їх від усього жорстокого та злого. Саме від того, якими стануть діти, залежить майбутнє світу, кожної країни, кожного з нас.

Напередодні Всесвітнього дня дитини учні 5-11-х класів виготовили емблеми, створили відеопрезентації «Ми – діти планети Земля». Класні керівники провели виховні години  на тему «Діти – це наш дорогий скарб, це наша надія, це – молода Україна», проведена виставка дитячого малюнку «Моє щасливе дитинство».

Вітаємо всіх наших дітей зі святом! Вітаємо всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі! Зі святом Вас, і нехай цей день залишить у Вас тільки приємні спогади!

День дитинства