День капелюхів у таборі

DSCN4794

Капелюх вважали найтаємнішим аксесуаром, і в усі часи з ним були пов’язані легенди і повір’я. Його залучали до справи маги й чарівники, потім конусоподібні капелюхи носили астрономи: вважали, що капелюх – це засіб підключення до космосу.

Ось і в нашому таборі «Джерельце» відбувся сьогодні День капелюхів.

Усі діти з радістю йшли в табір у незвичних капелюшках. Учасники свята проявили відмінні дизайнерські якості – капелюшки були пречудові. Скільки вигадки і фантазії булопроявлено в рукоділлі!

Завершилося свято феєричним дефіле – модним показом незвичайних капелюхів, які продемонстрували всі учасники цього цікавого дійства. Але головними героями на святі, звичайно, були капелюшки: з ними танцювали, грали в ігри та конкурси, про них співали.
Величезне задоволення, заряд позитивних емоцій, бадьорості і прекрасного настрою отримали всі присутні. Та й так ясно: справа тут навіть не в капелюхах. Кожен день може стати особливим і запам’ятається всім надовго – були б фантазія і бажання урізноманітнити дозвілля. 

День капелюхів у таборі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>