День математики

Математика-країна,

Вмій лиш спритно рахувати

Вмій ділити, віднімати,

Множить швидко й додавати.

Під таким гаслом пройшов сьогодні, 10 квітня, День математики. Учні нашого закладу мають змогу познайомитися з  цікавими фактами про математику  з газет, які   створили до сьогоднішнього дня учні 3-х класів. Незвичайний та цікавий урок математики у вигляді гри-квесту пройшов у 2-А класі. Учні  подорожували по станціях, на яких командам було  запропоновано різні математичні завдання на кмітливість, винахідливість, вміння швидко обчислювати. Юні математики свої знання перевіряли під час олімпіади. Заходи мали за мету  показати красу, практичність і доступність математики, сприяти підвищенню інтересу учнів до математики, розширенню їхнього кругозору, формувати вміння переносити надбані знання в нові нестандартні ситуації, розвивати логічне мислення, спостережливість, кмітливість.

День математики

Математичний квест